Toggle navigation

Якщо ви займаєтеся зимовим спортом, то вам точно знадобляться головні убори з термовластивістю. 

Термошапка зберігає тепло і відводить активне потовиділення, не проникаючи в тканину, в той же час, вовняний шарф або тепла вушанка вбирають вологу, що сприяє швидкому охолодженню голови.

Балаклава – це спеціальна шапка, яка захищає дихальні органи обличчя. Їх використовують для лижного спорту як підшоломник або для маскування обличчя. Перші зразки цих шапок виготовлялися із досить широким отвором для очей. Секрет був у тому, що за бажання боєць міг легко відкривати область носа та рота. Виріз можна було розтягнути настільки, що в нього проходила вся голова, і перетворювалася на подобу шарфа-труби (досить популярний аксесуар нині).

В інтернет-магазині Beactiveshop ви маєте можливість купити і такі головні убори, як:

  • маска, підшоломник;
  • спортивна термошапка;
  • мультифункціональний баф;
  • спортивна пов'язка;
  • половина балаклави.

Балаклава или шапка?

Залежно, де ви відпочиватимете і чим займатись, ми рекомендуємо вибирати той чи інший аксесуар. Якщо кататиметься на лижах, то звичайно балаклава, якщо просто ходити схилами, то сміливо одягайте шапку.

Бажаємо звернути вашу увагу на термо властивості мультифункціонального бафа – це термо шарф і напівбалаклава – одночасно, придбати який ви зможете у Beactiveshop.com.ua.

Придбати такі речі дуже просто! Вибирайте, термошапку, баф і замовте доставку до вашого міста!

Балаклава або пов'язка, купити які, ви зможете звернувшись до нашого магазину в Україні - буде порятунком від холоду. Тут, ви знайдете якість та приємні ціни. Здійснити покупку ви можете при отриманні у відділенні Нової Пошти.