Toggle navigation

Коли приходить зимова пора року і настають заморозки, ви ставите питанням, що одягнути, щоб було тепло? Наша відповідь - термобілизна!

Ця білизна - це незамінний натільний одяг, який не тільки утримає тепло вашого тіла, але й посприяє відводу вологи. Це означає, що ви забудете про мокру спину, під час того, як зайшли в тепле приміщення, спітніли і відразу вийшли на холод. Відводить вологу і не дасть промокнути вашому одязі, відповідно застуда через спину, що залишилася, - виключена!

Види термобілизни, які ви зможете купити у нас:

  1. На щоденного використання;
  2. Для занять спортом - максимально відводить вологу та зігріє спортсменів навіть у заморозки. Найчастіше таку термобілизну беруть для бігу чи лижного спорту;
  3. Для рибалки;
  4. Для полювання.

Для того, щоб термоефект був максимально результативний, вам знадобиться комплект термоодягу, який складається з:

  1. термокофти;
  2. термоштанів;
  3. термо шапка чи балаклава;
  4. термошкарпетки.

Залежно від ступеня передбачуваного навантаження, можна виділити термобілизну:

  1. першого шару;
  2. другого шару.

Інтернет магазин Beactiveshop пропонує вам придбати чоловічу, жіночу чи дитячу білизну. Придбати теплий спортивний комплект дуже просто! Вибирайте ваш термокомплект і ваш розмір і ми доставимо замовлення по всій Україні!

Придбати термокостюм - це означає захистити себе від морозу та застуди. Термоодяг вже давно зігріває нас у люті морози, а марка Radical вже встигла полюбитися нашими клієнтами. Термокомплект стане чудовим подарунком на Новий Рік або будь-яке інше свято. Для дівчат, нічим не відрізняється від термобілизни для чоловіків, тому, підходить абсолютно всім, відмінність тільки в кольорах, адже погодьтеся, чоловіки не купуватимуть рожевого кольору!

Купити ви зможете звернувшись до нашого інтернет магазину в Україні - буде порятунком від холоду, тут ви знайдете якість та приємні ціни.