Toggle navigation
Умови повернення та обміну

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Якщо придбаний у нас товар (крім термобілизни, нижньої білизни, панчішно-шкарпеткових виробів та купальників, а також товарів особистої гігієни належної якості відповідно до постанови  Кабінета міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів») з якихось причин Вам не підійшов,  і Ви бажаєте обміняти його на інший або ж здійснити повернення, зробити це можна тільки при дотриманні декількох умов:

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ

  1. Обмін або повернення товару здійснюється протягом двох тижнів (14 днів).
  2. Повертаний товар повинен бути товарного вигляду (мати бирки, ярлики, не мати слідів носіння, використання тощо)
  3. Наявність рахунку-бланка замовлення покупця (перебувати в посилці з товаром)
  4. При обміні або повернення товару Вам необхідно заповнити Заяву обміну або повернення товару, який знаходиться на зворотному боці рахунку-бланка замовлення.
  5. Обмін або повернення товару має відправлятися без БЕЗ НАКЛАДЕНОГО ПЛАТЕЖУ. В іншому випадку посилка повернеться назад покупцеві.
  6. Покупець самостійно оплачує доставку товару, що повертається, вартість якої встановлює конкретна кур'єрська служба доставки.

Увага! Згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», термобілизну, нижню білизну, панчішно-шкарпеткові вироби та купальники, а також товари особистої гігієни входять до списку товарів належної якості, які не підлягають обміну та поверненню. Будьте уважні при виборі свого розміру та замовленої позиції цієї категорії товарів!