Toggle navigation

Активний відпочинок – невід'ємна частина життєдіяльності людини.

Він зміцнює м'язи нашого тіла, роблячи його стійким до всіх хвороб. Для того, щоб активний відпочинок приносив користь і задоволення, вам варто подбати не тільки про спортивний костюм, але і про утеплення ніг. На відміну від класичних повсякденних, вони виготовлені з високотехнологічних матеріалів, в арсеналі у них продумана зонована конструкція, амортизують і додають хорошу вентиляцію.

Їдете кататись на лижах, але не знаєте, як утеплити ноги? Ваші пальці замерзають на морозі, а ви тільки увійшли до куражу від морозного дня? Ми пропонуємо купити у нас лижні термошкарпетки і ви завжди будете у теплі! Поділяються залежно від виду діяльності для якого вони призначені.

Матеріали з яких виготовляють термошкарпетки:

Поліестер - застосування синтетичних волокон у спортивному одязі має величезні плюси, оскільки швидко сохне, не натирає шкіру, щільно прилягає до корпусу.

Натуральні волокна. Як правило такі тканини досить дорогі у виробництві, тому виробники вважають за краще використовувати синтетичні волокна.

Різновиди термошкарпеток:

  • На кожен день;
  • Для велоспорта;
  • Для гірничого спорту;
  • Для бігу тощо.

Для чого потрібні термошкарпетки?

Купити цей товар - це означає захистити себе від холоду та застуди. Термодяг різних брендів вже давно зігріває нас у найлютіші зимові дні, а марка Radical вже встигла полюбити наших клієнтів.

Обзавестися парою трійкою термоносків дуже просто! Вибирайте ваш розмір та замовляйте з доставкою по всій Україні. Тут, ви знайдете якість та приємні ціни.